Perakende Reyon İşletmeciliği

Ulusal ve yerel zincir marketlerin unlu mamül reyonlarında profesyonel işletmecilik hizmeti vermeye başlayan Şehr-i Simit sektörel verimliliğe önemli katkı sağlıyor. 

Özellikle Marketlerin unlu mamül kategorisinde yeterince etkin ve verimli olamama sorununa net çözümler sunan şehr-i simit ulusal marketler için güçlü bir çözüm ortağı olduğunu verdiği hizmet kalitesiyle kanıtlıyor. Unlu mamül reyonlarını şehr-i simit markasıyla işleten Tekiz gıda Ltd.Şti.'nin yönetim Kurulu başkanı Metin Nemutlu Zincir marketlerin unlu mamüller reyon işletmeciliği faaliyetini yürütmeye talip olduklarını ifade etti. 

Ürünlerin son tüketim tarihlerini, kalitesini tüketiciye en güzel şekliyle ulaştıracak biçimde reyonun takibini yaptıklarını ifade eden Metin Nemutlu temiz ve bakımlı raf, tezgah ve camekanlar,  günlük üretilmiş sıcacık simit, açma, poğaça, ekmek ve diğer ürünlerimizi tüketiciler çok beğeniyor diye ifade ediyor.

Etkin kategori yönetimi, Müşteri istek ve taleplerine göre düzenlenmiş ürün portföyü oluşturulması, her daim taze ürünler sunmayı ilke edinmiş şehr-i simit verdiği hizmet kalitesiyle öne çıkıyor.